Nábor

Ve skautu na tebe čeká spoustu příležitostí a parta prima kamarádů. Prožiješ nevšední zážitky, u kterých se rozhodně nebudeš nudit, a získáš cenné praktické dovednosti do života. V naší partě záleží na každém členovi, co si myslí, co rád dělá a co by chtěl v životě dokázat. Skaut ti nabízí možnost rozvíjet se a tvořit lepší svět tím, že vezmeš svůj život do vlastních rukou. Staneš se nedílnou součástí celosvětové organizace.

 

Do našeho oddílu přivítáme všechny holky ve věku 6 - 15 let. Základem programu jsou družinové schůzky, které jsou rozdělené podle věkových kategorií na světlušky (6 - 11 let) a skautky (11 - 15 let). Každý měsíc se koná minimálně jedna oddílová akce, kde se spolu sejdou všechny výchovné kategorie. Běžně podnikáme výpravy do přírody a několikrát do roka pořádáme víkendovky. Vyvrcholením naší činnosti je letní tábor.

 

Nejlepší je vše si vyzkoušet na vlastní kůži, proto tě rádi uvidíme na kterékoliv schůzce nebo akci!

 

Připoj se k jedné z naší družinek!

Světlušky

od 6 do 11 let

Naše družina světlušek se jmenuje Krtečci. Jejich heslem je Pamatuj! Schází se pod vedením dospělé vedoucí, rádkyně a podrádkyně každý pátek od 15 do 16:30 hodin v oddílové klubovně.

Skautky

od 11 do 15 let

Naše družina skautek se jmenuje Lišky. Jejich heslem je Buď připraven! Holky se schází pod vedením rádkyně a podrádkyně každý pátek od 16:30 do 18 hodin v oddílové klubovně.

© 2015–2019 Zálesačky 1. oddíl skautek Havířov

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now