Nábor

Ve skautu na tebe čeká spoustu příležitostí a parta prima kamarádů. Prožiješ nevšední zážitky, u kterých se rozhodně nebudeš nudit, a získáš cenné praktické dovednosti do života. V naší partě záleží na každém členovi, co si myslí, co rád dělá a co by chtěl v životě dokázat. Skaut ti nabízí možnost rozvíjet se a tvořit lepší svět tím, že vezmeš svůj život do vlastních rukou. Staneš se nedílnou součástí celosvětové organizace.

 

Do našeho oddílu přivítáme všechny holky a kluky ve věku 6 - 15 let. Základem programu jsou družinové schůzky, které jsou rozdělené podle věkových kategorií na mladší (6 - 11 let) a starší (11 - 15 let). Každý měsíc se koná minimálně jedna oddílová akce, kde se spolu sejdou všechny výchovné kategorie. Běžně podnikáme výpravy do přírody a několikrát do roka pořádáme víkendovky. Vyvrcholením naší činnosti je letní tábor.

 

Nejlepší je vše si vyzkoušet na vlastní kůži, proto tě rádi uvidíme na kterékoliv schůzce nebo akci!

Roční členský příspěvek činí 600 Kč, výlety cca 100 Kč, víkendovky cca 350, letní stanový tábor cca 1500 Kč.

V případě finančních potíží je možné se domluvit individuálně.

 

Připoj se k jedné z naší družinek!

Světlušky a vlčata

od 6 do 11 let

Naše družina světlušek se jmenuje Krtečci. Jejich heslem je Pamatuj! Schází se pod vedením dospělé vedoucí (rádkyně a podrádkyně) každý pátek od 15:30 do 17:30 hodin v oddílové klubovně.

Skautky

od 11 do 15 let

Naše družina skautek se jmenuje Lišky. Jejich heslem je Buď připraven! Schází se pod vedením rádkyně a podrádkyně každý čtvrtek od 16 do 18 hodin v oddílové klubovně.

© 2015–2020 Zálesačky 1. skautský oddíl Havířov

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now